top of page
Dikey ve Yatay Su Pompaları
Axial Flow pumps

     Als u de korte samenvatting van de compilatie bekijkt, denken we dat u gemakkelijker zult begrijpen hoe de afvoer in de loop van de tijd is geworden.

 

      Afvoerbuizen staan ​​bekend als de buizen die in de grond worden gebruikt om overtollig water af te voeren in de strijd tegen grondwaterstijging en gerelateerde verziltingsproblemen. Het is een van de problemen waarmee onze ingenieurs zich bezig houden als een eerste stap bij het werken in projecten in de landbouw- en bouwsector. Gezien het feit dat er op deze basis dure investeringen zullen worden gedaan, is het belang van drainage en de operationele status ervan op lange termijn wenselijk, en aangezien de traditionele zand-grind, geotextiel-gewonden drainage niet kon worden verkregen, werd het nieuwe concept jarenlang door ons bedrijf verkregen.

 

 

       De eerste productie van plastic buizen ter wereld begon in 1962. Vanaf die dag konden fabrikanten wereldwijd alleen garanties geven voor de lengte van de buis om ondergronds te blijven, en er werd geen garantie gegeven voor de werking van de buis. Het is echter nog belangrijker dat de afvoerpijp zijn functie in dit proces niet verliest. Na het leggen van overmatig slib binnendringen tijdens het bezinken van de grond, waren ijzeroxide, calciumcarbonaat, slib en plantenwortel in de grond allemaal verstopt met alle bekende envelopmaterialen en hadden onderhoud nodig in het na-legproces.

axial water pump diagram
Seri H-02

YATAY ARCHIMED HELIS POMPALAR 

ÖZELLİKLER VE AVANTAJLAR

Düşük bakım ve enerji ihtiyacı olan yatay helis pompalardır. Tarımsal arazilerin drenajına yönelik ağır hizmet pompalarıdır. Çamur veya belli boyuttaki nesnelerin geçişine imkan tanıyan ve çalışma süresince bakımı kolay ve düşük maliyetli pompalardır. Suda bulunan canlılara en az tehlike yaratan bu canlıların pompadan geçmesine olanak tanıyabilen bir pompa türüdür. Bağımsız enerji imkanı ile kurulabilmektedir. Şehir elektrik şebekesinin uzak olduğu, güneş ve rüzgar türbünleri ile düşük enerji ile yüksek verimler elde edilebilen pompalardıır. 

Sertifikalı Performans:

Akışlar: istenilen kapasitede üretimi sözkonusudur.  
Başlıklar: 20 metre irtifalara kadar sorunsuz kurulabilir.

 

H-02 Serisi AF Eksenel Akış ürün grubu aşağıdaki tanımlanabilir özelliklere ve avantajlara sahiptir:

 • Çeşitli isteğe bağlı metalurjide isteğe bağlı sepet süzgeçleri

 • Sınıf 30 dökme demir kaseler

 • Kolay montaj ve demontaj için flanşlı çanak yapısı

 • Hassas döküm, 304 paslanmaz çelik pervaneler

 • 4340 söndürülmüş ve temperlenmiş yüksek kromlu çelik şaft

 • 304 paslanmaz çelik cıvatalama

 • Her aşama arasında ağır hizmet tipi bronz çanak yatakları

 • 420 paslanmaz çelik hat şaftlı flanşlı kolon düzenekleri (4″ ila 48″)

 • Açık veya kapalı kabinli olarak imalatı yapılabilmektedir.

 • Ağır hizmet tipi çift yataklı salmastra kutusu tertibatına sahip, fabrikasyon çelik boşaltma kafaları (4″ ila 48″)

 • Salmastra kutusunda 304 paslanmaz çelik mil kovanları, 304 paslanmaz çelik rakor ve 304 paslanmaz çelik fener halkası bulunur

 • Çok çeşitli bileşen ve kartuşlu mekanik salmastra seçenekleri

 • Koltuk suyu uygulamaları için tam isteğe bağlı metalurji desteği (tümü bronz, tümü 316SS, tümü 2205 ve 2507 süper dubleks paslanmaz çelik)

Sulama ve drenaj pompası
Archimed screw drainage pumps
Archimed screw pomp history
Archimed screw pomp
Axial flow drainage pump longlife drain.jpg
Axial flow drainage pump longlife drain3.jpg

sanica, fırat plastik, aysan plastik, aysan boru, hakan plastik, esen plastik, drenaj borusu, elyaf sarımlı drenaj, bor inşaat, megtar, güneş inşaat, doğan inşaat, gürsel küsek, uğur büyükhatipoğu, faruk çelik, recep tayyip erdoğan, burak sıtkı özbek, abdullah burak keser, tarım reformu, drenaj ihalesi, su baskını, su taşkını, ceviz ağaçları drenaj, arazi toplulaştırma, tarım bakanlığı, toprak su, tagem, idris bahçeci, kutlu aybastı, hacı veli deveci, ümit bingöl, şanlıurfa, adana, kastamonu, aydın söke drenaj, drenaj ihalesi

Вниманию клиентов предлагается гофрированная дренажная труба 100 мм, которая выпускается  бухтами по  100 метров. Использование фильтрующего материала позволяет предотвратить заиливание элементов дренажной системы. Наличие отверстий для отвода воды является важным отличием дренажных труб. Элементы конструкции с перфорацией производятся из полимерных материалов:
Труба дренажная гофрированная в фильтре диаметр 100 мм

bottom of page
Yandex.Metrica