top of page

Türkiye'nin ve Dünyanın Her yerinde Yüzeyaltı Drenaj Uygulama Hizmeti Veriyoruz.

Hydroluis Drenaj Boru Sistemleri Arge ve Sanayi Tic. ltd. Şti 10 yıllık deneyim ve tecrübe ile dünyada bir ilk olan kendi patentli tıkanmaz drenaj konsepti ile tarım alanında drenaj sektöründe dünya genelinde öncülük yapmaktadır. Geliştirdiği çözümler dünyaca konusunda ünlü ilgili üniversite ve bilim adamları ile birlikte Ar-ge ve inovatif ürünler geliştiren, firmamız yine kendi bünyesinde bulunan, Drenaj borularını döşemek için Kanal açma makinesi, kazısız ve kazılı drenaj döşeme makinesi, ilgili makinelere ait eğimler ve otokontroller hatasız döşemeler için Amerikan ve avrupa'i cihazlar ile kendi geliştirdiği makine ve ekipmanlar eşliğinde projelerini yürütmektedir. ilgili tüm donanımları bulunduran firmamız hali hazırda 

1- Hydroluis Drenaj Sistemini döşeme ( Tıkanmaz Drenaj Konsepti ) firmamız patentli ürün olup döşeme sonrası Tıkanmazlık Garantisi olmaktadır. kum çakıla ihtiyaç duyulmayan bir üründür.

2- Kum çakıllı döşeme için ilgili ekipmanlarla yapılan geleneksel döşeme yöntemi

3- Sade drenaj borusu döşeme

4- Su isale hatları, sulama sistemi borularının döşenmesi gibi 

5- Drenaj pompaları üretimi ve montajı yapmaktadır. Drenaj pompa istasyonları uzun süre çalışacağından düşük enerjili olması önemlidir. Firmamız tasarımı olan 1.5 kw pompa geleneksel 5 kw pompaların verimi ile aynıdır.

Hizmetleri yurt dışında ve ülkemizin her bir ilinde yürütmektedir.

drenaj borusu nasıl döşenir
drenaj borusu fiyatı ve kanal açma kazı uygulama
bottom of page
Yandex.Metrica